Kulki ze szkła fasetowane 4mm gun metal (90szt.)
| Opakowanie: | Około 90 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Zastosowanie: | Biżuteria męska, eleganckie bransoletki |
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kulki Fasetowane ze Szkła – 4mm (Gun Metal, Metaliczny Ciemnoszary)
Fasetowane szklane koraliki w kształcie kulki, charakteryzujące się eleganckim kolorem Gun Metal (metaliczny ciemnoszary). Ten modny odcień zapewnia biżuterii nowoczesny i rockowy charakter. Precyzyjne szlifowanie tworzy liczne fasetki, które wzmacniają metaliczny połysk, dodając projektom blasku i głębi. Idealne do tworzenia biżuterii o zdecydowanym, ale uniwersalnym wyglądzie.
Specyfikacja Produktu
- Opakowanie: Około 90 sztuk.
- Rozmiar: Średnica 4 mm.
- Średnica otworu: 0.9 mm.
- Kształt: Kulka fasetowana.
- Kolorystyka: Gun Metal (metaliczny, ciemnoszary).
- Materiał: Szkło.
Cechy i Zastosowanie w Rękodzielnictwie
- Metaliczny Połysk: Koraliki doskonale imitują metale szlachetne, dodając luksusowego akcentu.
- Uniwersalne Kontrasty: Świetnie łączą się zarówno z jasnymi barwami (biel, róż), jak i z głębokimi (czerń, granat).
- Idealne do Biżuterii Handmade: Niezastąpione w tworzeniu bransoletek, kolczyków i naszyjników w stylu glamour lub rockowym.
Wskazówki dotyczące pielęgnacji i przechowywania
Fasetowane szkło należy chronić przed silnymi uderzeniami i upadkami. Aby zachować metaliczny kolor i blask:
- Delikatne Czyszczenie: Czyść miękką, suchą ściereczką, aby nie uszkodzić powłoki.
- Prawidłowe Przechowywanie: Przechowuj koraliki w suchym miejscu, z dala od wilgoci.
Dane techniczne
| Wielkość | 4mm |
| Kształt | Kulki |
| Kolor | Czarny |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt.