Szklany kaboszon łza w metalowej oprawie ametystowy 10x6mm (4szt.)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 h
Opakowanie: 4 sztuki
Rozmiar: 10 mm x 6 mm x 4.5 mm
Typ montażu: Przyszywany, 4 otwory boczne
Otwór: 0.8 mm
Materiał: Szkło fasetowane, metalowa baza
Kolorystyka: Ametystowy, fioletowy, srebrny
Kształt: Mała łza, kropla
Zastosowanie: Haft koralikowy płaski, sutasz, wykończenie pikotek, kolczyki codzienne i wieczorowe

 

Cena: 2,80 zł

Cena regularna:

2.80
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: ArtFan
Kod produktu: AK629

Opis

Ametystowy kaboszon szklany łza 10 mm x 6 mm – subtelny akcent w metalowej oprawie

Tworzysz filigranowe, tekstylne kompozycje i szukasz drobnych elementów dekoracyjnych do swoich prac? Szklany kaboszon w kształcie małej łezki o wymiarach 10 mm x 6 mm x 4.5 mm to doskonały surowiec do projektowania wielowarstwowej biżuterii Handmade. Głęboki, ametystowy odcień fioletu w połączeniu z precyzyjnym fasetowaniem powierzchni szkła pięknie odbija światło, nadając projektom wyrazisty charakter. Spód kryształu został podklejony specjalną folią lustrzaną, co skutecznie potęguje jego wewnętrzny blask. Kamień osadzono w dedykowanej, metalowej oprawie w kolorze srebrnym, wyposażonej w cztery boczne otwory montażowe. Taka konstrukcja sprawia, że ta niewielka kropla to trafny wybór do precyzyjnego sutaszu oraz zaawansowanych technik, takich jak haft koralikowy płaski. Idealnie wpisuje się w klimat wieczorowych projektów oraz kompozycji glamour, stanowiąc stabilny element dekoracyjny w mniejszych motywach.

Jak stabilnie wszyć mały szklany kaboszon w oprawie do bazy z filcu?

Prawidłowe przymocowanie drobnego kamienia decyduje o stabilności i geometrii całego motywu w biżuterii DIY.

Dzięki metalowej ramce z czterema przelotkami możesz całkowicie zrezygnować z używania kleju. Ułóż małą łezkę na przygotowanym podkładzie i użyj wytrzymałych nici do haftu koralikowego, przeszywając każdy otwór oprawy minimum dwukrotnie. Aby splot był niewidoczny, prowadź igłę bardzo blisko krawędzi metalu. Do tego zadania wybieraj cienkie i elastyczne igły do beadingu, które bez problemu przejdą przez drobne otworki ramy montażowej. Gdy kryształ będzie już stabilnie przylegał do bazy, możesz rozpocząć oplatanie go drobnymi koralikami lub wszywanie taśm cyrkoniowych. Wszelkie surowe nitki i supełki ukryjesz na samym końcu pracy, stosując estetyczne materiały podkładowe ze skóry ekologicznej, które podkleisz na rewersie haftu.

Cechy produktu

Opakowanie 4 sztuki
Rozmiar zewnętrzny 10 mm x 6 mm x 4.5 mm
Otwór: 0.8 mm
Sposób montażu 4 otwory do przyszywania
Materiał Szkło szlifowane, metalowa oprawa
Kolorystyka Ametystowy fiolet, srebrny
Kształt Fasetowana mała łza

Zastosowanie – daj się zainspirować!

✓ Subtelne kolczyki sutaszowe: Wykorzystaj te małe fioletowe łezki jako elementy boczne lub wykończenie dolnych partii kolczyków, otaczając je kontrastującymi sznurkami sutasz.

✓ Detale w hafcie koralikowym: Wkomponuj drobne kryształy jako dodatkowe akcenty otaczające główny minerał, budując bogate, fasetowane wzory geometryczne.

✓ Filigranowe aplikacje i opaski: Naszywaj drobne kaboszony bezpośrednio na taśmy lub tkaniny, tworząc unikalne, drobne wzory florystyczne w projektach odzieży wieczorowej.

Pielęgnacja i wskazówka warsztatowa

  • Wskazówka warsztatowa: Ponieważ wymiary 10 mm x 6 mm x 4.5 mm sprawiają, że element jest bardzo lekki i mały, precyzyjne naprężenie nici podczas wszywania ma kluczowe znaczenie. Stabilne unieruchomienie ramki zapobiega przesuwaniu się kryształu podczas formowania drobnych pikotek z koralików wokół oprawy. Unikaj stosowania agresywnych klejów, które mogłyby uszkodzić warstwę folii od spodu szkła.
  • Pielęgnacja ozdób: Gotowa biżuteria Rękodzieło wymaga odpowiedniego traktowania. Przechowuj ją w suchych organizerach z dala od wilgoci. Unikaj bezpośredniego kontaktu z perfumami, a do regularnego czyszczenia fasetowanej powierzchni szkła używaj wyłącznie suchej, miękkiej ściereczki z mikrofibry.

Wybierz precyzyjne wykończenie i twórz trwałe projekty z ArtFan.pl!

Dane techniczne

Kształt Łza
Rozmiar 10x6mm
Kolor Fioletowy

Bezpieczeństwo

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium