Opcje przeglądania
Kategorie
Wielkość
-
2x1.5mm
(10)
-
2.5x2mm
(14)
-
3x2mm
(12)
-
3x2.5mm
(14)
-
3.5x3mm
(6)
-
4x3.5mm
(42)
-
6x4mm
(122)
-
6x5mm
(5)
-
6x5.5mm
(7)
-
8x4mm
(1)
-
8x5mm
(16)
-
8x6mm
(64)
-
9x4mm
(10)
-
10x4mm
(2)
-
10x7mm
(10)
-
10x8mm
(2)
-
11.5x7mm
(2)
-
11x8mm
(18)
-
12x6mm
(11)
-
12x9mm
(1)
-
13x10mm
(6)
-
14x8mm
(5)
-
15x10mm
(1)
-
15x11mm
(2)
-
16x12mm
(2)
-
16x9mm
(2)
-
17x11mm
(4)
-
22x13mm
(13)
-
23x15mm
(2)
-
31x28mm
(7)
-
2mm
(18)
-
2.5mm
(6)
-
3mm
(47)
-
3.5mm
(3)
-
4mm
(179)
-
4.5mm
(35)
-
5.5mm
(4)
-
6mm
(135)
-
8mm
(72)
-
10mm
(36)
-
12mm
(1)
-
14mm
(10)
Kształt
Kulki ze szkła fasetowane 4-4.5mm jasny koral (90szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 3.5x2.5mm jasne niebieski z połyskiem AB (135szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 10mm białe (20szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x6mm biało-fioletowe z połyskiem AB (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 10mm czarne (20szt.)
| Ilość: | 20 sztuk |
| Rozmiar: | 10 mm |
| Otwór: | 1 mm |
| Materiał: | Szkło |
| Kształt: | Kulka fasetowana |
| Kolor: | Czarny |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm mocny róż AB (85szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3mm fioletowe AB (110szt.)
| Opakowanie: | Około 110 szt. |
| Wymiary: | 4 mm x 3 mm |
| Średnica otworu: | 0.6 mm |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Kolor: | Fioletowy z efektem AB |
| Zastosowanie: | Bransoletki, kolczyki gronka, beading |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3mm różowe AB (115szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 8mm jasny łososiowy (100szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 2.5x2mm czerwone z połyskiem (150szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 2.5x2mm jasny beż z połyskiem (150szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 2.5x2mm zielone z połyskiem (140szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 2.5x2mm żółte z połyskiem (150szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3mm mocny róż AB (110szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm żółte AB (85szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm jasno niebieskie AB (85szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm zieleń morska AB (85szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm czerwono-pomarańczowe AB (85szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm zielone AB (85szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x6mm zielone cieniowane AB (20szt.)
| Opakowanie: | 20 szt. |
| Rozmiar: | 8 x 6 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kształt: | Oponka fasetowana |
| Materiał: | Szkło |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 10mm jasny różowy (10szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 10mm beżowe (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 10mm zielone (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm czerwone AB (85szt.)
| Opakowanie: | Ok. 85 szt. |
| Rozmiar: | 6 x 4.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kształt: | Oponka fasetowana |
| Materiał: | Szkło |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 2.5x2mm jasno niebieskie z połyskiem (150szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 2.5x2mm pomarańczowe z połyskiem (150szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 2.5x2mm jasno szare z perłowym połyskiem (135szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 2.5x2mm czerwone z perłowym połyskiem (135szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 2.5x2mm morska zieleń z perłowym połyskiem (135szt.)
| Opakowanie: | Około 135 szt. |
| Wymiary: | 2.5 mm x 2 mm |
| Średnica otworu: | 0.6 mm |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Kolor: | Morska zieleń z perłowym połyskiem |
| Zastosowanie: | Mikro-chokery, beading, przekładki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 2.5x2mm niebieskie z połyskiem (150szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 2.5x2mm wrzosowy fiolet z perłowym połyskiem (135szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 2.5x2mm błękitne z połyskiem (150szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 2.5x2mm królewski błękit z połyskiem (150szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 6mm miodowe (140szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 6mm żółte (140szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Serca ze szkła 10x5.5mm niebiesko-zielone (6szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Krople fasetowane ze szkła 11x8mm przezroczyste AB (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki ze szkła 5.5x5.5mm czerwone AB (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki ze szkła 5.5x5.5mm zielone AB (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin