Opcje przeglądania
Kategorie
Wielkość
-
2x1.5mm
(10)
-
2.5x2mm
(14)
-
3x2mm
(12)
-
3x2.5mm
(14)
-
3.5x3mm
(6)
-
4x3.5mm
(42)
-
6x4mm
(122)
-
6x5mm
(5)
-
6x5.5mm
(7)
-
8x4mm
(1)
-
8x5mm
(16)
-
8x6mm
(64)
-
9x4mm
(10)
-
10x4mm
(2)
-
10x7mm
(10)
-
10x8mm
(2)
-
11.5x7mm
(2)
-
11x8mm
(18)
-
12x6mm
(11)
-
12x9mm
(1)
-
13x10mm
(6)
-
14x8mm
(5)
-
15x10mm
(1)
-
15x11mm
(2)
-
16x12mm
(2)
-
16x9mm
(2)
-
17x11mm
(4)
-
22x13mm
(13)
-
23x15mm
(2)
-
31x28mm
(7)
-
2mm
(18)
-
2.5mm
(6)
-
3mm
(47)
-
3.5mm
(3)
-
4mm
(179)
-
4.5mm
(35)
-
5.5mm
(4)
-
6mm
(135)
-
8mm
(72)
-
10mm
(36)
-
12mm
(1)
-
14mm
(10)
Kształt
Kryształki bicone ze szkła 4.5x4mm liliowe z połyskiem (95szt.)
| Opakowanie: | Sznur około 95 sztuk |
| Wymiary: | 4.5 mm x 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło szlifowane z połyskiem |
| Kolor: | Jasny liliowy z opalizującym refleksem |
| Kształt: | Bicone fasetowany |
| Zastosowanie: | Biżuteria ślubna, eleganckie bransoletki, haft koralikowy |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 4.5mm zielone z połyskiem (100szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 4.5mm żółte z połyskiem (100szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 4.5mm turkusowe z połyskiem (100szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 4.5mm niebieskie z połyskiem (100szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4.5x4mm mglisty róż z połyskiem (95szt.)
| Opakowanie: | Sznur około 95 sztuk |
| Wymiary: | 4.5 mm x 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło szlifowane z połyskiem |
| Kolor: | Mglisty róż z opalizującym refleksem |
| Kształt: | Bicone fasetowany |
| Zastosowanie: | Modne naszyjniki z zapięciem toggle, ozdoby do włosów, sutasz |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4.5x4mm fioletowo-zielone z połyskiem (95szt.)
| Opakowanie: | Około 95 szt. |
| Rozmiar: | 4.5 mm x 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4.5x4mm fioletowe z połyskiem (95szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4.5x4mm cytrynowe z połyskiem (95szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4.5x4mm zielone z połyskiem (95szt.)
| Opakowanie: | Sznur około 95 sztuk |
| Wymiary: | 4.5 mm x 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło szlifowane z połyskiem |
| Kolor: | Jasna zieleń z opalizującym refleksem |
| Kształt: | Bicone fasetowany |
| Zastosowanie: | Haft koralikowy, biżuteria wiosenna, eleganckie bransoletki |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4.5x4mm niebieskie z połyskiem (95szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka serce fasetowane ze szkła w złotym okuciu 31x28mm czarne (1szt.)
| Opakowanie: | 1 sztuka |
| Wymiary: | 31 mm x 28 mm x 9.5 mm |
| Średnica otworu: | 2.4 mm |
| Materiał: | Metal, Szkło fasetowane |
| Kolor: | Czarne szkło, jasne złoto |
| Kształt: | Serce w okuciu |
| Zastosowanie: | Naszyjniki, chokery, biżuteria wieczorowa, wisior centralny |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka serce fasetowane ze szkła w złotym okuciu 31x28mm różowe (1szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka serce fasetowane ze szkła w złotym okuciu 31x28mm szmaragdowe (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka serce fasetowane ze szkła w złotym okuciu 31x28mm przezroczyste (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka serce fasetowane ze szkła w złotym okuciu 31x28mm czerwone (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka serce fasetowane ze szkła w złotym okuciu 31x28mm brzoskwiniowe (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka serce fasetowane ze szkła w złotym okuciu 31x28mm niebieskie (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki twist fasetowane ze szkła 6x5.5mm łososiowe-ecru z połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki twist fasetowane ze szkła 6x5.5mm różowe z połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Krople fasetowane ze szkła 8x6mm ecru-łososiowe z połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Krople fasetowane ze szkła 8x6mm niebieskie z połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 6mm zielone z połyskiem (70szt.)
| Opakowanie: | ok. 70 szt. |
| Rozmiar: | 6 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kolor: | Zielony z połyskiem |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Zastosowanie: | beading, sutasz, makrama, biżuteria handmade |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 6mm różowe-ecru z połyskiem (70szt.)
| Opakowanie: | Około 70 szt. |
| Rozmiar: | 6 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | Bransoletki, naszyjniki, różańce |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 6mm niebieskie z połyskiem (70szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 6mm różowe z połyskiem (70szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x5mm ecru-różowe z połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x6mm różowe-ecru z połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki gęsto fasetowane ze szkła 8mm różowe z połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 8mm niebieskie z połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 8mm fioletowo-zielone z połyskiem (20szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 8mm zielono-żółte z połyskiem (20szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 8mm różowe z połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x5mm zielone z perłowym połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x5mm różowe-ecru z połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x5mm ecru-różowe z połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x5mm niebiesko-fioletowe z połyskiem (20szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x5mm niebieskie z połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 3x2mm multikolor metaliczny (135szt.)
| Opakowanie: | Około 135 szt. |
| Wymiary: | 3 mm x 2 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło galwanizowane |
| Kolor: | Multikolor metaliczny, efekt benzynki |
| Zastosowanie: | Bransoletki boho, chokery, beading |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin