Opcje przeglądania
Kategorie
Wielkość
-
2x1.5mm
(10)
-
2.5x2mm
(14)
-
3x2mm
(12)
-
3x2.5mm
(14)
-
3.5x3mm
(6)
-
4x3.5mm
(42)
-
6x4mm
(122)
-
6x5mm
(5)
-
6x5.5mm
(7)
-
8x4mm
(1)
-
8x5mm
(16)
-
8x6mm
(64)
-
9x4mm
(10)
-
10x4mm
(2)
-
10x7mm
(10)
-
10x8mm
(2)
-
11.5x7mm
(2)
-
11x8mm
(18)
-
12x6mm
(11)
-
12x9mm
(1)
-
13x10mm
(6)
-
14x8mm
(5)
-
15x10mm
(1)
-
15x11mm
(2)
-
16x12mm
(2)
-
16x9mm
(2)
-
17x11mm
(4)
-
22x13mm
(13)
-
23x15mm
(2)
-
31x28mm
(7)
-
2mm
(18)
-
2.5mm
(6)
-
3mm
(47)
-
3.5mm
(3)
-
4mm
(179)
-
4.5mm
(35)
-
5.5mm
(4)
-
6mm
(135)
-
8mm
(72)
-
10mm
(36)
-
12mm
(1)
-
14mm
(10)
Kształt
Kryształki ze szkła 5.5x5.5mm złoto-bursztynowe AB (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 2mm ciemno srebrne metaliczne (180szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 2mm ciemne złote metaliczne (160szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4-4.5mm nieprzezroczyste ciemno czerwone (95szt.)
| Opakowanie: | Około 95 szt. |
| Wymiary: | 4 mm - 4.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło gładkie |
| Kolor: | Ciemnoczerwony nieprzezroczysty |
| Zastosowanie: | Chokery, bransoletki kaskadowe, biżuteria autorska |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4-4.5mm nieprzezroczyste wrzosowe (95szt.)
| Opakowanie: | ok. 95 szt. |
| Rozmiar: | 4 - 4.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Kształt: | Kulka gładka |
| Kolor: | Wrzosowy (nieprzezroczysty) |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | naszyjniki, bransoletki, breloczki |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4-4.5mm nieprzezroczyste jasno błękitne (95szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4-4.5mm nieprzezroczyste turkusowe (95szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6-6.5mm przezroczyste AB (65szt.)
| Opakowanie: | Około 65 szt. |
| Rozmiar: | 6-6.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | Bransoletki, naszyjniki, ozdoby ślubne |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 2mm zielone metaliczne (160szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 2mm metaliczne niebieskie (180szt.)
| Opakowanie: | Sznur około 180 sztuk |
| Wymiary: | Średnica około 2 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło fasetowane galwanizowane |
| Kolor: | Niebieski z metalicznym połyskiem |
| Kształt: | Kulka szlifowana |
| Zastosowanie: | Subtelny haft sutasz, wykończenia naszyjników toggle |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm jasne zielone (200szt.)
| Opakowanie: | ok. 200 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kształt: | Kulka gładka |
| Kolor: | Jasny zielony |
| Materiał: | Szkło półprzezroczyste |
| Zastosowanie: | biżuteria handmade, bransoletki, beading |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm mocny róż (200szt.)
| Opakowanie: | ok. 200 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kolor: | Mocny róż (fuksja) |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | beading, biżuteria autorska, haft |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm niebieskie (200szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm jasny róż (200szt.)
| Opakowanie: | ok. 200 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kształt: | Kulka gładka |
| Kolor: | Jasny róż |
| Materiał: | Szkło półprzezroczyste |
| Zastosowanie: | biżuteria handmade, bransoletki, beading |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm jasne pomarańczowe (200szt.)
| Opakowanie: | ok. 200 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kształt: | Kulka gładka |
| Kolor: | Jasny pomarańczowy |
| Materiał: | Szkło półprzezroczyste |
| Zastosowanie: | biżuteria handmade, bransoletki, beading |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm fioletowe (200szt.)
| Opakowanie: | ok. 200 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kolor: | Fioletowy półprzezroczysty |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | beading, sutasz, biżuteria handmade |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm ciemno czerwone (200szt.)
| Opakowanie: | Około 200 szt. |
| Średnica: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło półprzezroczyste |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm turkusowe (200szt.)
| Opakowanie: | ok. 200 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kształt: | Kulka gładka |
| Kolor: | Turkusowy |
| Materiał: | Szkło półprzezroczyste |
| Zastosowanie: | bransoletki, naszyjniki, DIY |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm różowe (200szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 6mm jasny żółty (140szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 6mm fioletowo-niebieski (140szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 6mm jasny różowy (140szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 10mm chłodna biel (80szt.)
| Opakowanie: | ok. 80 szt. |
| Rozmiar: | 10 mm |
| Średnica otworu: | 1.2 mm |
| Kształt: | Kulka gładka |
| Kolor: | Chłodna biel |
| Materiał: | Szkło półprzezroczyste |
| Zastosowanie: | rękodzieło, naszyjniki, biżuteria autorska |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 10mm blady róż (80szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm fuksja (200szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 6mm fioletowe (140szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 6mm turkusowe (140szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 6mm blade zielone (140szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 6mm kobaltowe (140szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 6mm amarantowe (140szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 6mm zielone (140szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 6mm różowe (140szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 6mm ciemne fioletowe (140szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 6mm ciemne niebieskie (140szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki matowe oszronione ze szkła 6mm czarne (140szt.)
| Opakowanie: | Około 140 szt. |
| Średnica: | 6 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło matowe |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 6mm purpurowe (140szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 6mm jasno błękitne (140szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4-4.5mm nieprzezroczyste żółte (95szt.)
| Opakowanie: | ok. 95 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Kolor: | Żółty nieprzezroczysty |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | biżuteria handmade, kolczyki, naszyjniki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 6mm pomarańczowe (140szt.)
| Opakowanie: | ok. 140 szt. |
| Rozmiar: | 6 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kolor: | Pomarańczowy oszroniony |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | beading, sutasz, makrama, biżuteria handmade |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin