TOHO Round 15/0 Metallic Nebula (5g)

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Opakowanie:5g (+/- 0,5g) - około 1200 szt.
Rozmiar:15/0 - 1.5mm
Średnica otworu:0.6mm
Kolor:Metallic Nebula
Nr Koloru TOHO™:TR-11-82
Materiał:Szkło
Cena: 3,60 zł

Cena regularna:

3.60
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
Zyskujesz 3 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: TOHO™
Kod produktu: ATP5673

Opis

Koraliki TOHO Round 15/0 – Metallic Nebula (1.5mm)

Odkryj świat drobnych detali z japońskimi koralikami ze szkła TOHO w rozmiarze 15/0! Kolor Metallic Nebula to niezwykle złożony, ciemny odcień, łączący metaliczny grafit, głęboki niebieski i fiolet, który przypomina kosmiczną mgławicę. Koralik jest nieprzezroczysty, a jego powierzchnia pokryta została lśniącą, mocno metaliczną powłoką, nadającą mu lustrzany blask i głębię. Te maleńkie koraliki charakteryzują się wyjątkową regularnością i sporym otworem, co czyni je idealnymi do najbardziej precyzyjnych technik rękodzielniczych. Ten odcień drobnych koralików doda tajemniczego, kosmicznego blasku każdej Biżuterii Handmade.


Głęboki, wielowymiarowy kolor z metalicznym wykończeniem jest idealny do projektów futurystycznych, industrialnych oraz do biżuterii wieczorowej. Koraliki 15/0 są kluczowe do tworzenia najprecyzyjniejszych detali. Niezastąpione w technice Sutasz do precyzyjnych obramowań tasiemek. W Hafcie koralikowym służą do perfekcyjnego wykańczania konturów i cieniowania, tworząc efekt gładkiego, ciemnego metalu. Doskonale łączą się ze srebrem, czernią oraz jasnymi, kontrastowymi kolorami, które wydobędą ich ukrytą głębię.


Cechy produktu:

  • Marka: TOHO
  • Typ koralików: Round Seed Beads (okrągłe koraliki)
  • Rozmiar: 15/0 - 1.5mm
  • Opakowanie: 5g (+/- 0,5g) - około 1200 szt.
  • Średnica otworu: 0.6mm
  • Kolor/Wykończenie: Metallic Nebula (ciemny grafit/fiolet z mocnym metalicznym połyskiem)
  • Materiał: Szkło
  • Pochodzenie: Japonia

Zastosowanie w technikach beadingowych:

Koraliki TOHO Round 15/0 to drobne koraliki, niezbędne do osiągnięcia najwyższej precyzji:

  • Haft koralikowy (Bead Embroidery): Idealne do tworzenia metalicznych konturów, które wydobywają głębię ciemnych kryształów i kamieni.
  • Sutasz: Doskonałe do dodawania drobnych, błyszczących akcentów i wypełniania przestrzeni w projektach kolczyków, wisiorków i bransoletek sutasz.
  • Oprawy Kaboszonów i Rivaolich: Kluczowy rozmiar do zamykania ostatniego rzędu i mocnego zaciskania oprawy.
  • Beading (nawlekanie koralików): Ich niewielki rozmiar pozwala na tworzenie niezwykle delikatnych i szczegółowych bransoletek i naszyjników.
  • Tkanie na krośnie (loom beading): Umożliwiają tworzenie gęstych i precyzyjnych tkanych projektów o wysokiej rozdzielczości detali.
  • Miniaturowe Sploty: Niezastąpione w technikach Peyote i Brick Stitch do tworzenia miniaturowej biżuterii.

Użytkowanie i pielęgnacja:

Koraliki TOHO cechuje wysoka trwałość, ale warto pamiętać o ochronie powłoki Metallic:

  • Zawsze pracuj z czystymi i suchymi dłońmi.
  • Unikaj kontaktu z agresywnymi detergentami i chemikaliami, które mogą osłabić powłokę.
  • Przechowuj koraliki w suchym miejscu, w osobnych pojemnikach.

Wybierz TOHO 15/0 Metallic Nebula i stwórz wyrafinowaną Biżuterię Handmade!

Dane techniczne

Rozmiar 15/0 - 1.5mm
Kształt Kulka
Kolor Granatowy
Wykończenie Metallic

Bezpieczeństwo

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium