Filc miękki wiskozowy Knorr Prandell 30x20cm 1mm szary (1arkusz)

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: Przerwa w realizacji, wysłka 15-17.06
Opakowanie:1 szt.
Rozmiar: 30cmx20cm, grubość 1mm
Materiał:Wiskoza
Opis produktu:Miękki filc w arkuszach 100% wiskoza, renomowanej niemieckiej firmy Knorr Prandell. Może być stosowany do wyrobu elementów dekoracyjnych, biżuterii, do zdobienia kartek oraz albumów itp. Może też być wykorzystany do podszywania biżuterii z koralików lub sutaszu. Filc może odrobinę różnić się kolorem od przedstawionego na zdjęciu.
Cena: 3,90 zł

Cena regularna:

3.90
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
Zyskujesz 3 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Knorr Prandell
Kod produktu: AB652

Opis

Filc Miękki Knorr Prandell – Szary (1 mm), 30x20cm

Stwórz idealną bazę dla swoich projektów z wysokiej jakości filcem wiskozowym, dostępnym w sklepie ArtFan! Ten miękki i przyjemny w dotyku filc w ponadczasowym odcieniu szarości to wszechstronny materiał, który sprawdzi się zarówno jako solidne podłoże, jak i subtelny element dekoracyjny. Pochodzący od renomowanej, niemieckiej firmy Knorr Prandell, filc ten charakteryzuje się doskonałą jakością i idealną grubością 1 mm, co czyni go niezastąpionym w każdym kreatywnym warsztacie. Jego uniwersalny kolor pięknie komponuje się z każdym materiałem, od jaskrawych koralików po delikatne tkaniny. Pamiętaj, że rzeczywisty odcień produktu może nieznacznie różnić się od tego widocznego na zdjęciu, w zależności od ustawień monitora.


O marce Knorr Prandell

Knorr Prandell to znana niemiecka marka, ceniona w świecie rękodzieła za swoje precyzyjne i niezawodne materiały. Ich produkty są synonimem jakości i gwarantują komfort pracy zarówno dla hobbystów, jak i profesjonalnych twórców.


Cechy produktu

  • Opakowanie: 1 arkusz
  • Wymiary: 30cm x 20cm
  • Grubość: 1mm
  • Materiał: 100% wiskoza
  • Kolor: Szary
  • Producent: Knorr Prandell (Niemcy)
  • Kod: AB 652

Wszechstronne zastosowanie

Ten filc to idealny wybór do wielu technik rękodzielniczych. Sprawdzi się doskonale jako:

  • Baza pod biżuterię: Niezastąpiony do podszywania i wykańczania biżuterii z koralików, sutaszu oraz filcu, zapewniając trwałość i estetyczny wygląd.
  • Elementy dekoracyjne: Idealny do wycinania kształtów i tworzenia ozdób do ubrań, torebek lub elementów wyposażenia wnętrz.
  • Dodatek do scrapbookingu i cardmakingu: Doskonały do zdobienia kartek okolicznościowych, albumów, notatników i innych projektów papierniczych.
  • Materiał do zabawek i lalek: Miękki i bezpieczny, świetnie nadaje się do szycia filcowych zabawek i postaci.

Bezpieczeństwo

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium